Docierają do nas kolejne doniesienia na temat losów serii Galaxy Note. Do niedawna, skierowane na produktywność flagowce były jedynymi telefonami Samsunga, które wspierały rysik S Pen.

Samsung kończy z serią Note

Po premierze nowej serii Galaxy S21 wiadomo już, że model Ultra również będzie go wspierał. Samsung potwierdził także, że obsługa cyfrowego pióra zostanie rozszerzona na więcej urządzeń w przyszłości.

Samsung kończy produkcję serii Note

Wychodzi na to, że Samsung zamierza zachować serię S jako swoją główną linię flagowców, a serię Note zastąpić serią Z. Znany leaker Ice Universe zamieścił ostatnio kontrowersyjnego tweeta, według którego możemy domniemać, że kultowa seria Note zakończyła swój bieg. Najprawdopodobniej nie ujrzymy już Galaxy Note 21.

Ross Young, insider z branży wyświetlaczy, również potwierdził tę plotkę. Sugeruje, że być może pojawi się jeszcze model Note 20 FE. Urządzenie zostało już pośrednio potwierdzone przez Samsunga.

Sprzedaż Note’a i serii S w 2020 roku była słaba, a zaprzestanie produkcji tego pierwszego może pomóc Samsungowi w zwiększeniu sprzedaży serii Galaxy S21.

Sprawdź również:


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *